Ze zlínské kavárny Slunečnice odcházejí hosté bez placení

Zlín – Ze zlínské kavárny Slunečnice, která pomáhá hendikepovaným, odcházejí někteří hosté bez zaplacení. Stává se, že třeba nezaplatí útratu za stovky korun.
„Chování některých hostů nás vždy zamrzí a zamrazí. Je to smutné," svěřuje se na facebookovém profilu netradiční kavárny zástupkyně ředitele IZAP-Slunečnice Sylvie Osičková.
Upozorňuje, že jsou neziskovou organizací, která pomáhá a podporuje lidi s postižením na jejich cestě k samostatnosti a každá koruna je pro ně více než důležitá.

Klíčová slova: